Strona główna Aktualności Nie ma potrzeby paniki w sprawie przypadku eboli we Francji, twierdzi szef...

Nie ma potrzeby paniki w sprawie przypadku eboli we Francji, twierdzi szef WHO.

680
0
  • 11 godzin temu
  • Wiadomości
  • Czas trwania 1:55

Dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus wypowiedział się w środę na temat trwającego wybuchu wirusa Ebola w Demokratycznej Republice Konga i Ugandzie, wypowiadając się na temat raportu o niedawno potwierdzonym przypadku eboli u lekarza we Francji, który pracował w Kongu, mówiąc, że ryzyko dla reszty świata pozostaje niskie.