- 11 godzin temu
- Wiadomości
- Czas trwania 1:55
Dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus wypowiedział się w środę na temat trwającego wybuchu wirusa Ebola w Demokratycznej Republice Konga i Ugandzie, wypowiadając się na temat raportu o niedawno potwierdzonym przypadku eboli u lekarza we Francji, który pracował w Kongu, mówiąc, że ryzyko dla reszty świata pozostaje niskie.







