Spotkanie rady szkoły w Maine zamieniło się w chaos po tym, jak członek zarządu uderzył telefon z ręki uczestnika podczas gorącej wymiany zdań.
Napięcie narastało podczas środowego spotkania Regional School Unit 67, gdy Tim Bodnar, osobowość mediów społecznościowych, zaatakował nauczyciela [Context: nauczyciel został zawieszony w zeszłym tygodniu za komentarze dotyczące zabójstwa Charliego Kirka, trwa dochodzenie].
Bodnar, znany w internecie jako „Prawdomówny” i obserwowany przez dziesiątki tysięcy na mediach społecznościowych, wielokrotnie zakłócił dotąd uporządkowane spotkanie.
Potępiał nauczyciela i oskarżył dystrykt o wprowadzanie „propagandy komunistycznej” do szkół.
Po odmówieniu modlitwy Bodnar szybko wszedł na wyższe obroty, głośno krytykując nauczyciela i wyzywając zarząd od braku działań.
Przewodnicząca Zarządu Dianne Buck powtarzała uderzenia swoją pałką i wzywała do porządku.
„Możesz nią uderzać ile chcesz, pani” – odpowiedział Bodnar, ignorując wezwania do przestrzegania zasad zarządu.
Strona główna Aktualności Spotkanie rady szkolnej przeradza się w chaos z powodu komentarzy na temat...