<!–
<!–
<!–
<!–
<!–
<!–
To jest moment, gdy wybucha grupowa bijatyka przed Wetherspoonem na ruchliwej stacji kolejowej w Londynie.
Grupa mężczyzn rzuca ciosy na siebie przed pubem na górnym poziomie stacji Victoria w obecności pasażerów.
Funkcjonariusze policji przybyli na stację tuż po godzinie 23:00 w sobotę, aby przerwać bójkę i zatrzymali dziewięć osób.
Osiem osób zostało zatrzymanych pod zarzutem utarczki, a jedna pod zarzutem usiłowania ciężkiego uszkodzenia cielesnego. Wszyscy zostali wypuszczeni za kaucją.
Na nagraniu z brutalnej bójki, w której jeden mężczyzna leży na ziemi, słychać, jak ludzie krzyczą na siebie.
Niektórzy próbują rozdzielić walczących w tle ogłoszeń pociągów dochodzących ze głośników stacji.
Pracownicy stacji również próbowali zatrzymać zamieszanie, a bijatyka została sfilmowana przez obywatela.
Zauważono kobietę, która próbowała rozdzielić niektórych mężczyzn, ale dwóch z nich wylądowało na ziemi.
To jest moment, gdy wybucha grupowa bijatyka przed Wetherspoonem na ruchliwej stacji kolejowej w Londynie
Grupa mężczyzn rzuca ciosy na siebie przed pubem na górnym poziomie stacji Victoria w obecności pasażerów
Niektórzy próbują rozdzielić walczących w tle ogłoszeń pociągów dochodzących ze głośników stacji
Rzecznik brytyjskiej policji transportowej powiedział: „Funkcjonariusze zostali wezwani na stację kolejową Victoria około 23:20 w sobotę, 3 stycznia po otrzymaniu zgłoszenia o bójce.
„Funkcjonariusze przybyli na miejsce i zatrzymano dziewięciu mężczyzn – ośmiu pod zarzutem utarczki, jeden ze wspólnym popełnieniem czynu karalnego oraz utarczki i jeden z podejrzeniem usiłowania ciężkiego uszkodzenia cielesnego.
„Wszyscy zostali wypuszczeni za kaucją.
„Trwają dalsze śledztwa dotyczące zdarzenia.





