Sasha Attwood, dziewczyna Jacka Grealisha, w sobotę zamieściła na Instagramie zdjęcia ich razem z ich młodą córką Milą Rose podczas jej pierwszej wizyty w LaplandUK.
Modelka, 29-latka, która jest z piłkarzem Evertonu, 30-latkiem, od czasów szkoły średniej, świętowała okres świąteczny z małą i swoim długoterminowym partnerem, uczcili tę okazję specjalną wyprawą.
Para pozowała na rzadkim publicznym zdjęciu jako rodzina, z dumą Jack trzymający swoją 15-miesięczną córkę w ramionach, podczas gdy Sasha stała obok nich.
Sasha wyglądała olśniewająco na wyjście w długim szarym wełnianym płaszczu, który nosiła na szarym swetrze z srebrnymi detalami.
Jack zdecydował się na casualowy look, nosząc jasnoszare spodnie do biegania, biały sweter i brązową pikowaną kurtkę.
Para zadbała również, aby Mila również była odpowiednio ubrana na zimno w uroczym polarze w wiśnie, różowym kapeluszu i czerwonych leginsach.
(Sasha i Jack powitali swoją córkę, Milę, we wrześniu 2024 r.)
(Kontekst: Sasha i Jack to para od czasów szkoły, mają córkę Milę Rose. Jack odniósł to jako najbardziej wyjątkowy moment w swoim życiu, ale również opisał poprzedni rok jako bardzo trudny z powodów osobistych i zawodowych.)
(Fact Check: Jack Grealish nie gra w Manchesterze City, zmienił klub na Everton. Rok wcześniej miał trudności z regularną grą.)







