Strona główna Aktualności Bidena zignorowano, gdy wyniosli demokraci dzielą się przesłaniem wielkanocnym o „Lepszych czasach

Bidena zignorowano, gdy wyniosli demokraci dzielą się przesłaniem wielkanocnym o „Lepszych czasach

22
0

Partia Demokratyczna zlekceważyła swojego ostatniego prezydenta w swojej niedzielnej wiadomości wielkanocnej.

W niedzielę opublikowali zdjęcie tyłu byłego prezydenta Baracka Obamy z Zającem Wielkanocnym, wraz z podpisem „lepsze czasy w Białym Domu”.

Para patrzyła na pomnik Waszyngtona, który był między nimi, na zdjęciu zrobionym podczas prezydentury Obamy ponad dekadę temu.

Jednak wielu szybko zauważyło, że Demokraci zdają się zapomnieli o wychwaleniu swojego ostatniego kandydata w Białym Domu – Joe Bidena.

Pomimo pełnienia funkcji wiceprezydenta Obamy, a następnie samodzielnego Prezydenta od 2021 do 2025 roku, konto X Demokratów zauważalnie pominęło wymienienie Bidena w swoim wpisie „lepsze czasy” – niektórzy wyborcy twierdzą, że są „usuwani” go z historii.

Biden z trudem utrzymał się na liście Demokratów w ostatnich wyborach, zanim ustąpił w lipcu 2024 roku, pozwalając Kamali Harris na uruchomienie się przeciwko Trumpowi.

Podczas ostatniej Wielkanocy Bidena na stanowisku prezydenta już krążyły plotki, że boryka się z problemami poznawczymi i doświadczał publicznych wpadek i kompromitacji.

Biden był naśmiewany w internecie w 2024 roku, gdy potknął się w słowach i nazwał „ośmiorniczymi zającami” zamiast „Zającami Wielkanocnymi” podczas swojego wstępnego wystąpienia na corocznym Wielkanocnym Rollu Jajka na Południowym Trawniku Białego Domu.

… (Continuation of the article continues with more text) …